THERAPLAY®/MEM EĞİTİMİ

Tüm dünyada geçerli Theraplay® sertifikasının ilk adımını oluşturan 1. Seviye Theraplay® ve MEM (Marschak Etkileşim Metodu) eğitimi 1-4 Ekim 2015 tarihleri arasında yeniden İstanbul’da! Aynı zamanda 5 Ekim 2015'te Grup Theraplay Eğitimi, 6 Ekim 2015'te süpervizyon günü ve 7-9 Ekim 2015'te 2. Seviye eğitim gerçekleşecek!

Eğitim broşürü ve detaylı bilgi için tıklayınız.

THERAPLAY 1. KİTAP ÇIKTI!

Bağlanma Temelli Oyun Aracılığıyla Ebeveynlere ve Çocuklara Daha İyi İlişkiler Kurmakta Yardım Etmek:

THERAPLAY, bağlanma teorisinin klinik uygulamalara taşınmasına öncülük eden bir yaklaşım olarak, ebeveynlerin, oyuncu bir biçimde bağ kurmayı, empati dolu bir tutumla yanıt vermeyi, sağlıklı bağlanmayı ve hayat boyu ruh sağlığını olumlu yönde desteklemeyi öğrenmelerine ve deneyimlemelerine yardımcı oluyor. 

Çığır açan THERAPLAY kitabının bu baskısı, çocukları, yetkinliğe, kendini düzenleme becerisine, özgüven duygusuna ve hayata dair güvene dönüşen bir etkileşime oyun aracılığıyla nasıl çekebileceğimizi gösteriyor. THERAPLAY’in ilişkiye dayalı yaklaşımı, günümüz dünyasının yoğun ve kaotik yaşam tarzının yol açtığı sorunlarla mücadele eden ailelere neşe ve sevgi dolu ilişkiler kurmalarında yardımcı olmak amacıyla özgün olarak tasarlanmıştır.

Theraplay 1. Kitap raflarda sizleri bekliyor!

THERAPLAY® EBEVEYNİ OLMAK

Ebeveynlik konusunda püf noktaları öğrenmek ve Theraplay ebeveynliği kavramıyla tanışmak için sizleri ebeveynlere yönelik atölye çalışmalarımıza bekliyoruz! Eğitim tarihlerini öğrenmek için lütfen iletişime geçiniz.

THERAPLAY®/MEM EĞİTİMİ

Her sene gerçekleştirdiğimiz, tüm dünyada geçerli Theraplay® sertifikasının ilk adımını oluşturan 1. Seviye Theraplay® ve MEM (Marschak Etkileşim Metodu) eğitimi 16-19 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul’daydı! Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.  

www.theraplayturkey.org

SİNEMA ve PSİKOLOJİ ATÖLYE ÇALIŞMALARI

Her ay değişen bir tema ile film sahneleri üzerinden çözümlemeler, gerçek yaşamdaki izdüşümleri ile yüzleşmemizi sağlayacak karakter ve duygu analizleri, içgörü yaratacak keyifli ve sürpriz bir oyun... Sinema ve Psikoloji Atölyesi'nde sizleri farkındalık dolu bir akşam bekliyor! 

FELSEFE SÖYLEŞİLERİ

Kerim Urallı'nın liderliğinde hayatlarımızda zaman zaman sorguladığımız, gerektiğinde rafa kaldırdığımız ama aklımızın bir köşesinde duran yaşam meselelerini ele alıyoruz. Güncel tarihler hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

THERAPLAY® EĞİTİMLERİ, CANLI SÜPERVİZYONLAR VE AKRAN SÜPERVİZYONLARI İLE İLGİLİ GÜNCEL BİLGİ İÇİN:

http://theraplayturkey.org

FEMİNA PSİKOLOJİ KADINLARA ÖZEL KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ ve BLOG YAZILARI SİZLERLE!


EBEVEYNLİK AKADEMİSİ BLOGUYLA ARANIZDA!

Anne ve babaların keyifle okuyacakları ve hayatlarını kolaylaştıracak bilgiler edinecekleri blog, www.ebeveynlikakademisi.com adresinde! 

BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI YÖNETİCİ KOÇLUĞU EĞİTİMİ 

24-26 Şubat 2012 tarihlerinde gerçekleşti. Bilişsel Davranışçı Koçluk eğitimi ilk mezunlarını verdi.


Nadis Danışmanlık ©2011