THERAPLAY®ve MEM EĞİTİMİ - NİSAN 2019

Tüm dünyada geçerli Theraplay® sertifika eğitimleri güncel tarihleri:


1. Seviye Theraplay® ve MEM (Marschak Etkileşim Metodu) Eğitimi - 25-28 Nisan 2019

Grup Theraplay Eğitimi - 29 Nisan 2019

Süpervizyon  - 30 Nisan 2019


Kayıt ve bilgi için bize info@nadisdanismanlik.com adresinden ulaşabilirsiniz.


THERAPLAY 2. KİTAP ÇIKTI!

Bağlanma Temelli Oyun Aracılığıyla Ebeveynlere ve Çocuklara Daha İyi İlişkiler Kurmakta Yardım Etmek:

THERAPLAY, bağlanma teorisinin klinik uygulamalara taşınmasına öncülük eden bir yaklaşım olarak, ebeveynlerin, oyuncu bir biçimde bağ kurmayı, empati dolu bir tutumla yanıt vermeyi, sağlıklı bağlanmayı ve hayat boyu ruh sağlığını olumlu yönde desteklemeyi öğrenmelerine ve deneyimlemelerine yardımcı oluyor.

Çığır açan THERAPLAY kitabının bu baskısı, çocukları, yetkinliğe, kendini düzenleme becerisine, özgüven duygusuna ve hayata dair güvene dönüşen bir etkileşime oyun aracılığıyla nasıl çekebileceğimizi gösteriyor. THERAPLAY’in ilişkiye dayalı yaklaşımı, günümüz dünyasının yoğun ve kaotik yaşam tarzının yol açtığı sorunlarla mücadele eden ailelere neşe ve sevgi dolu ilişkiler kurmalarında yardımcı olmak amacıyla özgün olarak tasarlanmıştır.


THERAPLAY® EBEVEYNİ OLMAK

Ebeveynlik konusunda püf noktaları öğrenmek ve Theraplay ebeveynliği kavramıyla tanışmak için sizleri ebeveynlere yönelik atölye çalışmalarımıza bekliyoruz! Eğitim tarihlerini öğrenmek için lütfen iletişime geçiniz.


THERAPLAY® EĞİTİMLERİ, CANLI SÜPERVİZYONLAR VE AKRAN SÜPERVİZYONLARI İLE İLGİLİ GÜNCEL BİLGİ İÇİN:

http://theraplayturkey.org

 

EBEVEYNLİK AKADEMİSİ BLOGUYLA ARANIZDA!

Anne ve babaların keyifle okuyacakları ve hayatlarını kolaylaştıracak bilgiler edinecekleri blog, www.ebeveynlikakademisi.com adresinde!

 


Nadis Danışmanlık ©2011