Hayat olağan akışıyla ilerlerken, insan kimi zaman durup soluklanmak ister. Hedeflerini netleştirebileceği ve sorularına yanıt bulabileceği bir yer arar. Değerli olan, durak olarak seçilen bu yerin insanı beslemesi ve kişi hayatına yön verecek keşifleri yaparken ona destek olabilmesidir. Nadis’in hedefi, uzman, dinamik ve yenilikçi ekibi ile bilimsel verilerin ışığında bireylere ve kurumlara nadasa çekildikleri dönemlerde ve geçiş süreçlerinde ihtiyaç duydukları alanı sunmaktır.

Doğu felsefesinde beden, ruh ve zihin arasındaki enerji akışını ve yaşamın devamlılığını sağlayan kanallara “nadi” adı verilir. İsminden ilham alan Nadis Eğitim ve Danışmanlık, 2010 yılında kurulmuştur. Kurucularından Aslı Candan Kodalak yönetici, uzman psikolog süpervizör ve eğitmen olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Nadis ekibi; anlam, keşif ve değişim yolunda bireylere ve kurumlara danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Ekibimiz bilimsel bilgi ve gelişmeleri takip eden, kendini geliştiren, etik anlayışa özen gösteren ve yenilikçi bir yapıya sahiptir; İngilizce ve İtalyanca dillerinde de hizmet vermektedir.

Nadis Danışmanlık ©2011