Hakkımızda

Nadis Psikolojik Gelişim ve Danışmanlık

Hakkımızda

Hayat olağan akışıyla ilerlerken, insan durup soluklanmak ister kimi zaman…

Hedeflerin netleştirebileceği ve sorularına yanıt bulabileceği bir yer arar. Değerli olan, durak olarak seçilen bu yerin insanı beslemesi ve kişi hayatına yön verecek keşifleri yaparken ona destek olabilmesidir.

Nadis’in hedefi, uzman, dinamik ve yenilikçi ekibi ile bilimsel verilerin ışığında bireylere ve kurumlara nadasa çekildikleri dönemlerde ve geçiş süreçlerinde ihtiyaç duydukları alanı ve desteği sunmaktır.

Doğu felsefesinde beden, ruh ve zihin arasındaki enerji akışını ve yaşamın devamlılığını sağlayan kanallara “nadi” adı verilir. İsminden ilham alan Nadis Psikolojik Gelişim ve Danışmanlık 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurucusu Aslı Candan Kodalak ve uzman ekibi çalışmalarını birlikte sürdürmektedir.

Ekibimiz anlam, keşif ve değişim yolunda bireylere ve kurumlara danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Çalışma prensiplerimizin temeli bilimsel bilgi ve gelişmeleri takip eden, kendini geliştiren, etik anlayışa özen gösteren ve yenilikçi bir yapıya sahiptir.

Çocuk, ergen, yetişkin ve aileler; grup çalışmaları, kurumsal danışmanlık ve projeler yoğunluklu olarak çalıştığımız alanlardır.

Türkçe ve İngilizce dillerinde, yüz yüze ve online/çevrimiçi hizmetler verilmektedir. 

Image
Image

0+

Yıllık Tecrübe
Nadis Psikolojik Gelişim ve Danışmanlık

Misyonumuz

Kaliteli ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak tercih edilen kararlı bir kuruluş olmak istiyoruz. Uzun vadeli olarak ayakta kalmayı ve sürekli gelişmeyi hedefleyen kuruluşlarla çalışarak çağdaş bilgi ve teknolojisinin yardımıyla ilgilendiği bütün alanlarda gereksinimlere cevap verecek eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek istiyoruz. Etkili takım çalışması için ortak kültür, dil, hedef geliştirilmesini sağlayarak müşterinin ihtiyaç duyacağı kalifiye insan kaynağını yetiştirmek, eğitmek, geliştirmek ve bütün problemleri proje bazında üstlenerek çözüme kavuşturmak istiyoruz. Değişim ve gelişim sürecinde bilimsel ve tecrübeye dayanan bir anlayışla hızla artan ve değişen rekabet şartlarına uyum sağlamak ve uyum sağlamayı kolaylaştırmak istiyoruz.

Nadis Psikolojik Gelişim ve Danışmanlık

Vizyonumuz

BYS Proje Mühendislik olarak; verdiği ve vereceği hizmet kalitesi ile içinde bulunduğu sektörde öncü ve ilklerin yaşandığı bir kuruluş olarak daima tercih edilen bir marka olmaya devam edecektir. İçinde barındırdığı bütün iş alanlarında kalite belgesini alarak kendi markasını oluşturup sadece Türkiye’ye değil tüm Dünya’ya hitap edebilir hale gelen bir firma olacaktır. Müşterilerine huzur veren, iş yapacağı kuruluşların kurumsal yapıya bürünüp güçlenmesini sağlayan, kuruluşların bütün kademelerindeki çalışanlarına eğitim desteği veren, kuruluşların değişime ayak uydurabilmesini sağlayan, yaşanan değişimleri yönetebilen başarılı insan kaynağının oluşmasını sağlayan, verimliliğin süreklilik kazanmasını ve giderek artmasını sağlayan bir firma olacaktır. Alanında rastgele çalışmalar yerine bilimsel ve kaliteli çalışmalar ile adından övgüyle söz ettiren ve söylenenleri hak eden, yaptığı organizasyonlarda etkinliğini arttıran ve güçlendiren, uzmanlaşan ve kendini yenileyen ekibi ile farklı bakış açıları oluşturabilen, tecrübelerini paylaşmaktan kaçınmayan bir firma olmaya devam edecektir.